MSZE ŚW. W TYGODNIU

13–20.10.2019


Data i Godz. Eucharystii

Msza Święta sprawowana w intencji

13.10.2019

XXVIII

Niedziela Zwykła

II Niedziela miesiąca

Dzień Papieski

Godz. 09.30

Kliczków

++ rodzice: Zofia i Piotr, + brat: Jan, + siostra: Cecylia, 

+ szwagier: Janusz

Godz. 11.00

W intencji Jolanty i Ryszarda w 35 rocznicę Ślubu

Godz. 18.00

W intencji Jana i Natalii w kolejne rocznice urodzin

14.10.2019

Poniedziałek

Godz. 18.00

1) + Katarzyna Moździk

2) + Mieczysław Sokołowski (od żony), + brat: Mieczysław

15.10.2019

Wtorek

św. Teresy od Jezusa

Godz. 18.00

W intencji Weroniki Skoczypiec (od rodziców i babci)

16.10.2019

Środa 

św. Jadwigi Śląskiej

Godz. 18.00

+ Kazimiera Kaśków (od chrześnicy Bogumiły)

17.10.2019

Czwartek

św. Ignacego Antiocheńskiego

Godz. 18.00

++ Józef Drab, + Aleksander Michalak (1 r. śm.)

18.10.2019

Piątek

św. Łukasza Ewangelisty

Godz. 16.30

Kliczków 

W intencji Pracowników Przychodni Zdrowotnej „Skomed" o dary Ducha Świętego i Boże błogosławieństwo.

Godz. 18.00

Osiecznica

W intencji Pracowników Przychodni Wojskowej
w Osiecznicy i w Świętoszowie o Boże prowadzenie i Jego błogosławieństwo.

19.10.2019

Sobota

Godz. 10.00

Osiecznica 

+ Bogusława Kuźnik

Godz. 18.00

Osiecznica

W intencji Kingi Nicifur z okazji 18 rocznicy urodzin jako podziękowanie Panu Bogu za wszelkie dotychczas otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, daru Ducha Świętego i opiekę św. patronki i Matki Bożej (od rodziców i brata)

20.10.2019

XXIX

Niedziela Zwykła

Godz. 08.00

+ Damian Kołodziej

Godz. 09.30

Kliczków

W intencji Członkiń Róży św. Faustyny Kowalskiej

+ Krystyna Żuk, + Maria Podoska, + Franciszka Miazga, + Teofila Rajczakowska, + Genowefa Miertuszka,
+ Helena Bernard, + Danuta Kawalec, + Janina Smoła

Godz. 11.00

W intencji Edytki w 10 rocznicę urodzin

Godz. 12.30

W intencji Antoniego, Franciszka, Magdaleny 

i Tomasza z okazji kolejnych rocznic urodzin oraz

w intencji Ireny z okazji imienin



MSZE ŚW. W TYGODNIU

20–27.10.2019



Data i Godz. Eucharystii

Msza Święta sprawowana w intencji

20.10.2019

XXIX

Niedziela Zwykła

Godz. 08.00

+ Damian Kołodziej

Godz. 09.30

Kliczków

W intencji Członkiń Róży św. Faustyny Kowalskiej

+ Krystyna Żuk, + Maria Podoska, + Franciszka Miazga, + Teofila Rajczakowska, + Genowefa Miertuszka,
+ Helena Bernard, + Danuta Kawalec, + Janina Smoła

Godz. 11.00

1) W intencji Edytki w 10 rocznicę urodzin

2) W intencji Ignacego Sadowskiego z okazji Chrztu św.

Godz. 12.30

1) W intencji Antoniego, Franciszka

        Magdaleny i Tomasza z okazji kolejnych rocznic urodzin

2) W intencji Franciszka Kałużyńskiego z okazji Chrztu św.

21.10.2019

Poniedziałek

Godz. 18.00

1) + Kazimiera Kaśków (od uczestników pogrzebu)

2) + Szczepan (40 r. śm.), + Tekla, ++ rodzice: Natalia i Rudolf

22.10.2019

Wtorek

św. Jana Pawła II

Godz. 18.00

+ Kazimiera Kaśków (od uczestników pogrzebu)

23.10.2019

Środa 

Godz. 18.00

W intencji Szymona z okazji 35 rocznicy urodzin oraz Nataszy w 7 rocznicę urodzin

24.10.2019

Czwartek

Godz. 18.00

+ Antoni Małecki (3 r. śm.) (od żony i dzieci)

25.10.2019

Piątek

Godz. 15.00

Osiecznica

W intencji Liliany i Aleksandry z okazji Chrztu Świętego

Godz. 16.30

Kliczków 

+ Tadeusz Rajczakowski

Godz. 18.00

Osiecznica

1) + Kazimiera Kaśków (od uczestników pogrzebu)

2) + Szczepan Leszki (30 dzień po pogrzebie)

26.10.2019

Sobota

Godz. 10.00

Osiecznica 

W intencji Miłosza w 1 rocznicę urodzin

27.10.2019

XXX

Niedziela Zwykła

Godz. 08.00

+ Irena Puzio (od członkiń Róży M.B. Czestochowskiej)

Godz. 09.30

Kliczków

+ Mieczysław Kamiński (25 r. śm.),

++ z rodziny: Kamińskich, Kudzia i Matyja

Godz. 11.00

++ z rodziny: Rakoczy, Becla i Szerszanowicz

Godz. 12.30

W intencji Joanny i Kacpra z okazji 10 rocznicy Ślubu



MSZE ŚW. W TYGODNIU

13–20.10.2019



Data i Godz. Eucharystii

Msza Święta sprawowana w intencji

13.10.2019

XXVIII

Niedziela Zwykła

II Niedziela miesiąca

Dzień Papieski

Godz. 09.30

Kliczków

++ rodzice: Zofia i Piotr, + brat: Jan, + siostra: Cecylia, 

+ szwagier: Janusz

Godz. 11.00

W intencji Jolanty i Ryszarda w 35 rocznicę Ślubu

Godz. 18.00

W intencji Jana i Natalii w kolejne rocznice urodzin

14.10.2019

Poniedziałek

Godz. 18.00

+ Katarzyna Moździk

15.10.2019

Wtorek

św. Teresy od Jezusa

Godz. 18.00

W intencji Weroniki Skoczypiec (od rodziców i babci)

16.10.2019

Środa 

św. Jadwigi Śląskiej

Godz. 18.00

+ Kazimiera Kaśków (od chrześnicy Bogumiły)

17.10.2019

Czwartek

św. Ignacego Antiocheńskiego

Godz. 18.00

++ Józef Drab, + Aleksander Michalak (1 r. śm.)

18.10.2019

Piątek

św. Łukasza Ewangelisty

Godz. 16.30

Kliczków 

W intencji Pracowników Przychodni Zdrowotnej „Skomed" o dary Ducha Świętego i Boże błogosławieństwo.

Godz. 18.00

Osiecznica

W intencji Pracowników Przychodni Wojskowej
w Osiecznicy i w Świętoszowie o Boże prowadzenie i Jego błogosławieństwo.

19.10.2019

Sobota

Godz. 10.00

Osiecznica 

+ Bogusława Kuźnik

Godz. 18.00

Osiecznica

W intencji Kingi Nicifur z okazji 18 rocznicy urodzin jako podziękowanie Panu Bogu za wszelkie dotychczas otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, daru Ducha Świętego i opiekę św. patronki i Matki Bożej (od rodziców i brata)

20.10.2019

XXIX

Niedziela Zwykła

Godz. 08.00

+ Damian Kołodziej

Godz. 09.30

Kliczków

W intencji Członkiń Róży św. Faustyny Kowalskiej

+ Krystyna Żuk, + Maria Podoska, + Franciszka Miazga, + Teofila Rajczakowska, + Genowefa Miertuszka,
+ Helena Bernard, + Danuta Kawalec, + Janina Smoła

Godz. 11.00

1) W intencji Edytki w 10 rocznicę urodzin

2) W intencji Ignacego Sadowskiego z okazji Chrztu św.

Godz. 12.30

1) W intencji Antoniego, Franciszka

        Magdaleny i Tomasza z okazji kolejnych rocznic urodzin

2) W intencji Franciszka Kałużyńskiego z okazji Chrztu św.



MSZE ŚW. W TYGODNIU

06-13.10.2019



Data i Godz. Eucharystii

Msza Święta sprawowana w intencji

06.10.2019

XXVII

Niedziela Zwykła

I Niedziela miesiąca

Godz. 08.00

W intencji księdza Proboszcza z okazji imienin

Godz. 09.30

Kliczków

++ rodzice: Władysława i Władysław Kubaccy

++ dziadkowie

Godz. 11.00

+ Władysław Kolażyk, + Hubert Pytel

Godz. 12.30

+ Władysław Górski (5 r. śm.)

07.10.2019

Poniedziałek

NMP Różańcowej


Godz. 18.00

+ Jan Skoczylas (od uczestników pogrzebu)

08.10.2019

Wtorek

Godz. 18.00

+ Jan Skoczylas (od uczestników pogrzebu)

09.10.2019

Środa

Godz. 18.00

+ Kazimiera Kaśków, ++ Eugenia i Władysław Miertuszka (od rodziny z Rębiszowa)

10.10.2019

Czwartek

Godz. 18.00

+ Kazimiera Kaśków (od uczestników pogrzebu)

11.10.2019

Piątek

Godz. 16.30

Kliczków 

+ Jan Skoczylas (od uczestników pogrzebu)

Godz. 18.00

Osiecznica

+ Antoni Kozioł, ++ rodzice z obu stron: Maria i Karol, Agnieszka i Stefan, + brat: Władysław

12.10.2019

Sobota

Godz. 09.00

Osiecznica 

+ Kazimiera Kaśków (od uczestników pogrzebu)

13.10.2019

XXVIII

Niedziela Zwykła

II Niedziela miesiąca

Dzień Papieski

Godz. 09.30

Kliczków

++ rodzice: Zofia i Piotr, + brat: Jan, + siostra: Cecylia, 

+ szwagier: Janusz

Godz. 11.00

W intencji Jolanty i Ryszarda w 35 rocznicę Ślubu

Godz. 18.00

W intencji Jana i Natalii w kolejne rocznice urodzin



MSZE ŚW. W TYGODNIU

29.09 – 06.10.2019


Data i Godz. Eucharystii

Msza Święta sprawowana w intencji

29.09.2019

XXVI

Niedziela Zwykła

Godz. 08.00

+ Irena Puzio (29 gr.)

Godz. 09.30

Kliczków

+ Maria Marciniak (4 r. śm.)

Godz. 11.00

+ mąż: Andrzej (od żony i dzieci)

Godz. 12.30

W intencji Marcina w 30 rocznicę urodzin

30.09.2019

Poniedziałek

św. Hieronima


Godz. 18.00

1) + Irena Puzio (23 gr.)

2) W intencji Genowefy w 80 rocznicę urodzin

01.10.2019

Wtorek

św. Teresy

od Dzieciątka Jezus

Godz. 18.00

W intencji Członkiń Róży św. Teresy od Dzieciątka Jezus

+ Rozalia Kuźnik

02.10.2019

Środa

św. Aniołów Stróżów

Godz. 18.00

+ Józef Karnaś (30 dzień po pogrzebie)

03.10.2019

Czwartek

I czwartek miesiąca

Godz. 18.00

+ Maria Mańkowska

04.10.2019

Piątek

św. Franciszka z Asyżu

I piątek miesiąca

Godz. 16.30

Kliczków 

+ Jan Skoczylas (od żony i dzieci)

Godz. 18.00

Osiecznica

+ Paweł (13 r. śm.)

05.10.2019

Sobota

św. Faustyny Kowalskiej

I sobota miesiąca

Godz. 10.00

Kliczków 

W intencji Członkiń Róży św. Faustyny Kowalskiej

+ Helena Bernard

+ Janina Smoła

+ Teofila Rajczakowska

+ Genowefa Miertuszka

+ Danuta Kawalec

+ Krystyna Żuk

+ Maria Podoska

+ Franciszka Miazga

Godz. 15.00

Osiecznica

Msza święta z udzieleniem sakramentu małżeństwa w intencji Urszuli Konstantynowicz i Jakuba Chmielowskiego

Godz. 16.30

Kliczków 

Msza święta z udzieleniem sakramentu małżeństwa w intencji Małgorzaty Hołyńskiej i Kuby Cioczek

06.10.2019

XXVII

Niedziela Zwykła

I Niedziela miesiąca

Godz. 08.00

W intencji księdza Proboszcza z okazji imienin

Godz. 09.30

Kliczków

++ rodzice: Władysława i Władysław Kubaccy

++ dziadkowie

Godz. 11.00

+ Władysław Kolażyk, + Hubert Pytel

Godz. 12.30

+ Władysław Górski (5 r. śm.)