login:     hasło:       zapomniałem/am hasła
Parafia p.w. Świętego Maksymiliana Marii Kolbe w Osiecznicy -


MSZE ŚW. W TYGODNIU

19-26.01.2020


Data i Godz. Eucharystii

Msza Święta sprawowana w intencji

19.01.2020

II Niedziela zwykła


Godz. 08.00

W intencji Krystyny i Jana Kata z okazji 50 rocznicy Sakramentu Małżeństwa

Godz. 09.30

Kliczków

+ Jan Skoczylas (od chrześnicy Ewy)

Godz. 11.00

+ Damian Kołodziej

Godz. 12.30

+ mąż: Władysław, + syn: Zbigniew, ++ rodzice obojga stron, ++ rodzeństwo

20.01.2020

Poniedziałek

Godz. 17.00

Nie ma Mszy św.

21.01.2020

Wtorek

Godz. 17.00

Nie ma Mszy św.

22.01.2020

Środa

Godz. 17.00

Nie ma Mszy św.

23.01.2020

Czwartek

Godz. 17.00

Nie ma Mszy św.

24.01.2020

Piątek

Godz. 17.00

Nie ma Mszy św.

25.01.2020

Sobota

Godz. 16.00

Kliczków

W intencji Agnieszki z okazji 40 rocznicy urodzin

26.01.2020

III Niedziela zwykła


Godz. 08.00

Nie ma Mszy św.

Godz. 09.30

Kliczków

1) + Jan Skoczylas (od syna z rodziną)

2) ++ rodzice: Julianna i Józef Wronka, ++ dziadkowie z obu stron

Godz. 11.00

+ Józef Szelechowicz (46 r. śm.), (od żony i dzieci),

++ rodzice z obu stron, + siostra: Irena Puzio

Godz. 12.30

+ Szczepan Leszki (od uczestników pogrzebu)


MSZE ŚW. W TYGODNIU

12-19.01.2020


Data i Godz. Eucharystii

Msza Święta sprawowana w intencji

12.01.2020

Niedziela 


Święto

Chrztu Pańskiego

Godz. 08.00

+ Antoni Opas, ++ rodzice z obu stron

Godz. 09.30

Kliczków

+ Jan Skoczylas (od rodziny Borowiczów)

Godz. 11.00

++ rodzice: Zofia (f) i Franciszek Dul

                   Franciszka i Michał Wiącek, ++ z tych rodzin

Godz. 12.30

+ Herbert Pytel, ++ z rodziny

13.01.2020

Poniedziałek

Godz. 17.00

Nie ma Mszy św.

14.01.2020

Wtorek

Godz. 17.00

Nie ma Mszy św.

15.01.2020

Środa

Godz. 17.00

Nie ma Mszy św.

16.01.2020

Czwartek

Godz. 08.00

+ Rafał Rakoczy (od cioci z rodziną)

17.01.2020

Piątek

Godz. 17.00

Nie ma Mszy św.

18.01.2020

Sobota

Godz. 08.00

++ dziadków: Antonina, Władysław, Helena i Stanisław

19.01.2020

II Niedziela zwykła


Godz. 08.00

W intencji Krystyny i Jana Kata z okazji 50 rocznicy Sakramentu Małżeństwa

Godz. 09.30

Kliczków

+ Jan Skoczylas (od chrześnicy Ewy)

Godz. 11.00

+ Damian Kołodziej

Godz. 12.30

+ mąż: Władysław, + syn: Zbigniew, ++ rodzice obojga stron, ++ rodzeństwo


MSZE ŚW. W TYGODNIU

05-12.01.2020


Data i Godz. Eucharystii

Msza Święta sprawowana w intencji

05.01.2020

II Niedziela 

po Narodzeniu Pańskim

I Niedziela miesiąca

Godz. 08.00

++ Czesława i Józef Karnaś (od córki Elżbiety z rodziną)

Godz. 09.30

Kliczków

+ Jan Skoczylas (od rodziny Leśnickich z gór)

Godz. 11.00

++ rodzice: Stanisława (f) i Franciszek Lubochońscy

Godz. 12.30

W intencji Katarzyny i Dariusza z okazji 30 rocznicy Sakramentu Małżeństwa

06.01.2020

Poniedziałek 


Uroczystość

Objawienia Pańskiego


Odpust w Kliczkowie

Godz. 08.00

++ rodzice: Czesława i Józef Karnaś (od córki Mirosławy z rodziną)

Godz. 09.30

+ Szczepan Leszki (od uczestników pogrzebu)

Godz. 13.30

Kliczków

1) + Jan Skoczylas (od rodzin z Bolesławca: Schroeder, Pikulskich i Hryc)

2) ++ Marta i Józef Chlasta

3) + Genowefa Becla (30 dzień po pogrzebie)

07.01.2020

Wtorek

Godz. 17.00

Nie ma Mszy św.

08.01.2020

Środa

Godz. 17.00

Nie ma Mszy św.

09.01.2020

Czwartek

Godz. 17.00

Nie ma Mszy św.

10.01.2020

Piątek

Godz. 17.00

Nie ma Mszy św.

11.01.2020

Sobota

Godz. 09.00

Nie ma Mszy św.

12.01.2020

Niedziela 


Święto

Chrztu Pańskiego

Godz. 08.00

+ Antoni Opas, ++ rodzice z obu stron

Godz. 09.30

Kliczków

+ Jan Skoczylas (od rodziny Borowiczów)

Godz. 11.00

++ rodzice: Zofia (f) i Franciszek Dul

                   Franciszka i Michał Wiącek, ++ z tych rodzin

Godz. 12.30

+ Herbert Pytel, ++ z rodziny


MSZE ŚW. W TYGODNIU

29.12.2019 – 05.01.2020


Data i Godz. Eucharystii

Msza Święta sprawowana w intencji

29.12.2019

Niedziela 

Święto

Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa

Godz. 08.00

+ Franciszek (gr.29)

Godz. 09.30

Kliczków

+ Józef Karnaś (od Pauliny i Antoniego Puzio)

Godz. 11.00

+ Marcin Kisielewski (1 r. śm.) (od żony z dziećmi i ich rodzinami)

Godz. 12.30

+ Grażyna Wieczorek (18 r. śm.)

30.12.2019

Poniedziałek

Godz. 08.00

+ Franciszek (gr.30)

31.12.2019

Wtorek

Godz. 17.00

Dziękczynna za wszelkie otrzymane łaski od Boga w minionym roku

01.01.2020

Środa

Uroczystość
Świętej

Bożej Rodzicielki Maryi 

Godz. 09.30

Kliczków

+ Tadeusz Rajczakowski (1 r. śm.)

Godz. 11.00

+ Jan Skoczylas (od rodziny Ratajczaków z Kurowa)

Godz. 17.00

+ Szczepan Leszki (od uczestników pogrzebu)

02.01.2020

Czwartek

I czwartek miesiąca

Godz. 17.00

W intencji powołań kapłańskich i zakonnych z parafii.

03.01.2020

Piątek

I piątek miesiąca

Godz. 17.00


04.01.2020

Sobota

I sobota miesiąca

Godz. 10.00

++ rodzice: Józefa (f) i Ludwik

05.01.2020

II Niedziela 

po Narodzeniu Pańskim

I Niedziela miesiąca

Godz. 08.00

+ Czesława Karnaś (od córki Elżbiety z rodziną)

Godz. 09.30

Kliczków

+ Jan Skoczylas (od rodziny Leśnickich z gór)

Godz. 11.00

++ rodzice: Stanisława (f) i Franciszek Lubochońscy

Godz. 12.30

W intencji Katarzyny i Dariusza z okazji 30 rocznicy Sakramentu Małżeństwa


MSZE ŚW. W TYGODNIU

22-29.12.2019

Data i Godz. Eucharystii

Msza Święta sprawowana w intencji

22.12.2019

IV Niedziela 

Adwentu

Godz. 08.00

+ Józef Karnaś (od Ireny z mężem)

Godz. 09.30

Kliczków

W intencji Juliana (m) w 10 rocznicę urodzin

Godz. 11.00

+ Marcin (30 r. śm.), Maria

Godz. 12.30

+ Franciszek (gr.22)

23.12.2019

Poniedziałek

Godz. 07.30

+ Franciszek (gr.23)

24.12.2019

Wtorek

Godz. 08.00

+ Franciszek (gr.24)

Godz. 22.00

+ Andrzej Polak (22 r. śm.)

Godz. 24.00

++ Stanisława (f), i Bolesław Burdzy, + brat: Kazimierz, ++ Maria i Tomasz Abram

25.12.2019

Środa

Narodzenie Pańskie


Godz. 09.30

Kliczków

++ rodzice: Julianna i Józef Wronka,

     Władysława (f) i Władysław Kubaccy

Godz. 11.00

+ Witold

Godz. 12.30

+ Franciszek (gr.25)

26.12.2019

Czwartek

św. Szczepana

Godz. 08.00

+ Damian Kołodziej

Godz. 09.30

Kliczków

+ Szczepan Hetnar

Godz. 11.00

W intencji Danuty i Artura z okazji kolejnych rocznic urodzin (od mamy i babci)

Godz. 12.30

W intencji Szczepana z okazji imienin oraz kolejnej rocznicy urodzin

27.12.2019

Piątek

św. Jana Apostoła

Godz. 08.00

+ Franciszek (gr.27)

28.12.2019

Sobota

św. Młodzianków

Godz. 08.00 

+ Franciszek (gr.28)

Godz. 13.00

Kliczków

W intencji Aniki Biały z okazji Chrztu św.

29.12.2019

Niedziela 

Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa

Godz. 08.00

+ Franciszek (gr.29)

Godz. 09.30

Kliczków

+ Józef Karnaś (od Pauliny i Antoniego Puzio)

Godz. 11.00

+ Marcin Kisielewski (1 r. śm.) (od żony z dziećmi i ich rodzinami)

Godz. 12.30

+ Grażyna Wieczorek (18 r. śm.)


MSZE ŚW. W TYGODNIU

15-22.12.2019


Data i Godz. Eucharystii

Msza Święta sprawowana w intencji

15.12.2019

III Niedziela 

Adwentu

(Gaudete)


Godz. 08.00

+ Józef Karnaś (od Krystyny z rodziną)

Godz. 09.30

Kliczków

++ Jerzy Ostrowski (2 r. śm.)

Godz. 11.00

+ Jan Skoczylas

(od rodziny Kowalczyków i Knutelskich z gór)

Godz. 12.30

+ Franciszek (gr.15)

16.12.2019

Poniedziałek

Godz. 07.00

+ Franciszek (gr.16)

17.12.2019

Wtorek

Godz. 07.00

+ Franciszek (gr.17)

18.12.2019

Środa

Godz. 07.00

+ Franciszek (gr.18)

Godz. 17.00

+ tato: Jan (40 r. śm.), + siostra Joanna, + Anna

19.12.2019

Czwartek

Godz. 07.00

+ Franciszek (gr.19)

Godz. 18.00

+ Bogusława Kuźnik

20.12.2019

Piątek

Godz. 07.00

+ Franciszek (gr.20)

Godz. 10.00

+ Rudolf Struś (6 r. śm.), ++ z rodziny Strusiów i Wąsików

Godz. 16.30

Kliczków

W intencji Aleksandry i Stanisława (m) o łaskę zdrowia

Godz. 17.30

+ Szczepan Leszki (od uczestników pogrzebu)

21.12.2019

Sobota

Godz. 10.00 

+ Franciszek (gr.21)

22.12.2019

IV Niedziela 

Adwentu

Godz. 08.00

+ Józef Karnaś (od Ireny z mężem)

Godz. 09.30

Kliczków

W intencji Juliana (m) w 10 rocznicę urodzin

Godz. 11.00

+ Marcin (30 r. śm.), + Maria

Godz. 12.30

+ Franciszek (gr.22)


MSZE ŚW. W TYGODNIU

08-15.12.2019


Data i Godz. Eucharystii

Msza Święta sprawowana w intencji

08.12.2019

II Niedziela 

Adwentu


Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

Godz. 08.00

W intencji Barbary z okazji kolejnej rocznicy urodzin oraz z okazji imienin jako podziękowanie Bogu za łaski otrzymane z prośbą o Boże błogosławieństwo i łaskę zdrowia

Godz. 09.30

Kliczków

++ Emil, Jan, Franciszka (f)

Godz. 11.00

W intencji Leokadii z okazji imienin jako podziękowanie Bogu za łaski otrzymane, z prośbą o Boże błogosławieństwo i łaskę zdrowia (od dzieci z rodzinami)

Godz. 12.30

+ Franciszek (gr.8)

09.12.2019

Poniedziałek

Godz. 07.00

+ Franciszek (gr.9)

Godz. 17.00

++ rodzice

10.12.2019

Wtorek

NMP Loretańskiej

Godz. 07.00

+ Franciszek (gr.10)

Godz. 17.00

+ Kazimiera Kaśków (od uczestników pogrzebu)

11.12.2019

Środa

Godz. 07.00

+ Franciszek (gr.11)

Godz. 17.00

++ rodzice: Maria i Tadeusz Podoscy, + siostra: Anna Podoska

12.12.2019

Czwartek

Godz. 07.00

+ Franciszek (gr.12)

Godz. 17.00

+ Józef Małecki (w pół roku po śmierci) (od najbliższej rodziny)

13.12.2019

Piątek

św. Łucji

Godz. 07.00

+ Franciszek (gr.13)

Godz. 16.00

Kliczków

W intencji Stanisława (m) z okazji 65 rocznicy urodzin

Godz. 17.00

+ Szczepan Leszki (od uczestników pogrzebu)

14.12.2019

Sobota

św. Jana od Krzyża

Godz. 09.00 

+ Franciszek (gr.14)

Godz. 12.00 

W intencji Bogusławy z okazji 60 rocznicy urodzin.

Godz. 13.00 

W intencji Kai Jackowiak z okazji Chrztu św.

15.12.2019

III Niedziela 

Adwentu

(Gaudete)


Godz. 08.00

+ Józef Karnaś (od Krystyny z rodziną)

Godz. 09.30

Kliczków

+ Jerzy Ostrowski (2 r. śm.)

Godz. 11.00

+ Jan Skoczylas

(od rodziny Kowalczyków i Knutelskich z gór)

Godz. 12.30

+ Franciszek (gr.15)


MSZE ŚW. W TYGODNIU

01-08.12.2019


Data i Godz. Eucharystii

Msza Święta sprawowana w intencji

01.12.2019

I Niedziela 

Adwentu

I Niedziela miesiąca

Godz. 08.00

W intencji członkiń Róży św. Bernadetty Soubirous

++ Stanisława Rakoczy, Janina Tyczka, Maria Górska, Stefania Opas

Godz. 09.30

Kliczków

+ Helena Bernard (2 r. śm.)

+ mama: Waleria (25 r. śm.)

Godz. 11.00

+ Zofia Mikołajczyk (1 r. śm.)

Godz. 12.30

+ Franciszek (Msza św. Gregoriańska – 1)

02.12.2019

Poniedziałek

Godz. 07.00

+ Franciszek (gr.2)

Godz. 17.00

W intencji Natalii w 20 rocznicę urodzin

03.12.2019

Wtorek

św. Franciszka Ksawerego

Godz. 07.00

+ Franciszek (gr.3)

Godz. 17.00

+ Kazimiera Kaśków (od uczestników pogrzebu)

04.12.2019

Środa

Godz. 07.00

+ Franciszek (gr.4)

Godz. 17.00

+ Stanisław Paruch, ++ z rodziny

05.12.2019

Czwartek

I czwartek miesiąca

Godz. 07.00

+ Franciszek (gr.5)

Godz. 17.00

W intencji Heleny o łaskę zdrowia i powrót do pełni sił

06.12.2019

Piątek

I piątek miesiąca

św. Mikołaja

Godz. 16.00

Kliczków

+ Franciszek (gr.6)

Godz. 17.00

W intencji Moniki, Bronisławy, Marka, Marysi i Szymona w kolejne rocznice urodzin

07.12.2019

Sobota

I sobota miesiąca

Godz. 10.00

Osiecznica 

+ Franciszek (gr.7)

08.12.2019

II Niedziela 

Adwentu


Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

Godz. 08.00

W intencji Barbary z okazji kolejnej rocznicy urodzin oraz z okazji imienin jako podziękowanie Bogu za łaski otrzymane z prośbą o Boże błogosławieństwo i łaskę zdrowia

Godz. 09.30

Kliczków

++ Emil, Jan, Franciszka (f)

Godz. 11.00

W intencji Leokadii z okazji imienin jako podziękowanie Bogu za łaski otrzymane, z prośbą o Boże błogosławieństwo i łaskę zdrowia (od dzieci z rodzinami)

Godz. 12.30

+ Franciszek (gr.8)


MSZE ŚW. W TYGODNIU

24.11–01.12.2019


Data i Godz. Eucharystii

Msza Święta sprawowana w intencji

24.11.2019

Niedziela 


Uroczystość

Jezusa Chrystusa

Króla Wszechświata

Godz. 08.00

W intencji Oliwii z okazji 18 rocznicy urodzin oraz Mikołaja i Otylii w kolejne rocznice urodzin jak podziękowanie za wszelkie otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo w rodzinie

Godz. 09.30

Kliczków

1) W intencji Katarzyny Gortych z okazji kolejnej rocznicy urodzin oraz z okazji imienin

2) ++ Józef i Ryszard Bandarek 

Godz. 11.00

W intencji członkiń Róży św. Joanny Beretty Molii

++ Józefa Kozioł, Anna Kliszcz, Stanisława Michalska

Godz. 12.30

+ Jan Skoczylas (od Barbary i Czesława Hryc z rodziną)

25.11.2019

Poniedziałek

Godz. 11.00

1) + Józef Karnaś (od uczestników pogrzebu)

2) ++ Aniela, Franciszek, Władysław Turek, 

++ Kazimierz Kuźnik, + Ferdynand Motas, + Maria Motas

26.11.2019

Wtorek

Godz. 17.00

+ Szczepan Leszki (od uczestników pogrzebu)

27.11.2019

Środa

Godz. 17.00

+ Kazimierz Bączkowski (58 r. śm.), + Alojzy Skupin (14 r. śm.), + Rudolf Kwaśniak (5 r. śm.)

28.11.2019

Czwartek

Godz. 17.00

+ Szczepan Leszki (od uczestników pogrzebu)

29.11.2019

Piątek

Godz. 16.00

Kliczków 

W intencji wszystkich Adama Bilewicz o łaskę zdrowia

Godz. 17.00

Osiecznica

+ Józef Karnaś (od sąsiadów)

30.11.2019

Sobota

św. Andrzeja Apostoła

Godz. 11.00

Osiecznica 

W intencji Mai z okazji przyjęcia Sakramentu Chrztu (od Chrzestnych)

01.12.2019

I Niedziela 

Adwentu

Godz. 08.00

W intencji członkiń Róży św. Bernadetty Soubirous

++ Stanisława Rakoczy, Janina Tyczka, Maria Górska, Stefania Opas

Godz. 09.30

Kliczków

+ Helena Bernard (2 r. śm.)

Godz. 11.00

+ Zofia Mikołajczyk (1 r. śm.)

Godz. 12.30

+ Franciszek (Msza św. Gregoriańska – 1)



MSZE ŚW. W TYGODNIU

17–24.11.2019


Data i Godz. Eucharystii

Msza Święta sprawowana w intencji

17.11.2019

XXXIII

Niedziela Zwykła

Godz. 08.00

Dziękczynna za wszelkie otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo w rodzinie

Godz. 09.30

Kliczków

W intencji Sylwii z okazji 12 rocznicy urodzin

Godz. 11.00

+ Jan Skoczylas (od cioci Marysi z Kobylnik i Marleny z córkami)

Godz. 12.30

+ Kazimiera Kaśków (od uczestników pogrzebu)

18.11.2019

Poniedziałek

bł. Karoliny Kózkówny

Godz. 11.00

1) + Józef Karnaś (od uczestników pogrzebu)

2) Dziękczynna za dar zdrowia

19.11.2019

Wtorek

Godz. 17.00

+ Józef Karnaś (od Mileny Puzio i Jana Ratajczaka)

20.11.2019

Środa

św. Rafała Kalinowskiego

Godz. 17.00

+ Jan Skoczylas (od uczestników pogrzebu)

21.11.2019

Czwartek

Ofiarowanie NMP

Godz. 17.00

+ Jan Skoczylas (od uczestników pogrzebu)

22.11.2019

Piątek

św. Cecylii

Godz. 16.00

Kliczków 

W intencji wszystkich członków Zespołu „Nad Kwisą"

Godz. 17.00

Osiecznica

+ Jerzy Ostrowski (od córek)

23.11.2019

Sobota

Godz. 09.00

Osiecznica 

+ Jan Skoczylas (od uczestników pogrzebu)

24.11.2019

Niedziela 


Uroczystość

Jezusa Chrystusa

Króla Wszechświata

Godz. 08.00

W intencji Oliwii z okazji 18 rocznicy urodzin oraz Mikołaja i Otylii w kolejne rocznice urodzin jak podziękowanie za wszelkie otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo w rodzinie

Godz. 09.30

Kliczków

1) W intencji Katarzyny Gortych z okazji kolejnej rocznicy urodzin oraz z okazji imienin

2) ++ Józef i Ryszard Bandarek 

Godz. 11.00

W intencji członkiń Róży św. Joanny Beretty Molii

++ Józefa Kozioł, Anna Kliszcz, Stanisława Michalska

Godz. 12.30

+ Jan Skoczylas (od Barbary i Czesława Hryc z rodziną)



MSZE ŚW. W TYGODNIU

10–17.11.2019


Data i Godz. Eucharystii

Msza Święta sprawowana w intencji

10.11.2019

XXXII

Niedziela Zwykła

Godz. 08.00

+ Rudolf Kwaśniak

Godz. 10.00

+ Mieczysław Kamiński (25 r. śm.),

++ z rodziny: Kamińskich, Kudzia i Matyja

Godz. 15.00

Kliczków

1) W intencji członkiń Róży bł. Karoliny Kózkówny o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

++ członkinie Róży: Julia Wronka, Władysława Gonciarz, Irena Bączek, Hildegarda Gazdowicz Józefa Lewkowicz, Maria Tomiak

2) + Bolesław Kida (30 dzień po pogrzebie)

3) W intencji Zofii z okazji kolejnej rocznicy urodzin jako podziękowanie za otrzymane łaski, z prośbą o dary Ducha Świętego i Boże błogosławieństwo w życiu

11.11.2019

Poniedziałek

św. Marcina z Tour

Godz. 08.00

+ Rudolf Kwaśniak (5 r. śm.), + syn: Zygmunt (11 r. śm.)

Godz. 09.30

W intencji Cecylii Sokołowskiej z okazji zbliżającej się kolejnej rocznicy urodzin oraz imienin

Godz. 11.00

+ Józef, ++ rodzice: Regina, Karol,

+ zięć: Grzegorz, ++ szwagrowie

12.11.2019

Wtorek

św. Jozafata

Godz. 17.00

+ Józef Karnaś (od uczestników pogrzebu)

13.11.2019

Środa

św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna

Godz. 17.00

+ Józef Karnaś (od sąsiadów)

14.11.2019

Czwartek

Godz. 17.00

+ Józef Karnaś (od uczestników pogrzebu)

15.11.2019

Piątek

Godz. 16.00

Kliczków 

+ Jan Skoczylas (od uczestników pogrzebu)

Godz. 17.00

Osiecznica

+ Kazimiera Kaśków (od uczestników pogrzebu)

16.11.2019

Sobota

Godz. 09.00

Osiecznica 

+ Józef Karnaś (od uczestników pogrzebu)

17.11.2019

XXXIII

Niedziela Zwykła

Godz. 08.00

Dziękczynna za wszelkie otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo w rodzinie

Godz. 09.30

Kliczków

W intencji Sylwii z okazji 12 rocznicy urodzin

Godz. 11.00

+ Jan Skoczylas (od cioci Marysi z Kobylnik i Marleny z córkami)

Godz. 12.30

+ Kazimiera Kaśków (od uczestników pogrzebu)



MSZE ŚW. W TYGODNIU

03–10.11.2019


Data i Godz. Eucharystii

Msza Święta sprawowana w intencji

03.11.2019

XXXI

Niedziela Zwykła

I Niedziela miesiąca

Godz. 08.00

+ tato: Czesław, + brat: Piotr, ++ teście: Michalina i Ludwik, ++ dziadkowie: Florentyna, Adam, Stanisława (f), Ludwik

Godz. 09.30

Kliczków

+ Katarzyna (10 r. śm.), + Włodzimierz, 

++ bracia: Henryk, Edward, Zdzisław, + Adam

Godz. 11.00

+  Paweł (od chrzestnej)

Godz. 12.30

W intencji Poli z okazji Sakramentu Chrztu

04.11.2019

Poniedziałek

św. Karola Boromeusza

Godz. 17.00

1) + Józef Karnaś (od uczestników pogrzebu)

2) ++ Weronika i Edward Kowalczyk

05.11.2019

Wtorek

św. Jana Pawła II

Godz. 17.00

+ Jan Skoczylas (od uczestników pogrzebu)

06.11.2019

Środa 

Godz. 17.00

+ Józef Karnaś (od Joli z rodziną)

07.11.2019

Czwartek

I czwartek miesiąca

Godz. 17.00

+ Kazimiera Kaśków (od uczestników pogrzebu)

08.11.2019

Piątek

Godz. 16.00

Kliczków 

+ Jan Skoczylas (od uczestników pogrzebu)

Godz. 17.00

Osiecznica

W intencji członkiń Róży świętej Elżbiety od Trójcy Przenajświętszej o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej i świętej patronki

09.11.2019

Sobota

Rocznica Poświęcenia

Bazyliki Laterańskiej

Godz. 09.00

Osiecznica 

+ Józef Karnaś (od sąsiadów)

10.11.2019

XXXII

Niedziela Zwykła

Godz. 08.00

+ Rudolf Kwaśniak

Godz. 10.00

+ Mieczysław Kamiński (25 r. śm.),

++ z rodziny: Kamińskich, Kudzia i Matyja

Godz. 15.00

Kliczków

1) W intencji członkiń Róży bł. Karoliny Kózkówny o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

++ członkinie Róży: Julia Wronka, Władysława Gonciarz, Irena Bączek, Hildegarda Gazdowicz Józefa Lewkowicz, Maria Tomiak

2) + Bolesław Kida (30 dzień po pogrzebie)

3) W intencji Zofii z okazji kolejnej rocznicy urodzin jako podziękowanie za otrzymane łaski, z prośbą o dary Ducha Świętego i Boże błogosławieństwo w życiu



MSZE ŚW. W TYGODNIU

27.10 – 03.11.2019


Data i Godz. Eucharystii

Msza Święta sprawowana w intencji

27.10.2019

XXX

Niedziela Zwykła

Godz. 08.00

+ Irena Puzio (od członkiń Róży M.B. Częstochowskiej)

Godz. 09.30

Kliczków

+ Mieczysław Kamiński (25 r. śm.),

++ z rodziny: Kamińskich, Kudzia i Matyja

Godz. 11.00

++ z rodziny: Rakoczy, Becla i Szerszanowicz

Godz. 12.30

W intencji Joanny i Kacpra z okazji 10 rocznicy Ślubu

28.10.2019

Poniedziałek

święto

św. Apostołów

Szymona i Judy Tadeusza

Godz. 18.00

1) + Józef Karnaś (od uczestników pogrzebu)

2) + Stanisława Kołotyło (o łaskę nieba) (od przyjaciół)

29.10.2019

Wtorek

Godz. 18.00

+ Jan Skoczylas (od uczestników pogrzebu)

30.10.2019

Środa 

Godz. 18.00

+ Jan Skoczylas (od uczestników pogrzebu)

31.10.2019

Czwartek

Godz. 18.00

+ + Józef Karnaś (od chrześniaka Pawła z rodziną)

01.11.2019

Piątek

Uroczystość

Wszystkich Świętych

Godz. 08.00

+ Zofia Zatylna (15 r. śm.)

Godz. 09.30

Kliczków

+ Barbara Tata

Godz. 11.00

++ z rodzice: Józefa i Ludwik Cieśla

++ Franciszka (f) i Franciszek, + Syn; Mariusz, + mąż: Andrzej

02.11.2019

Sobota

Wspomnienie

Wszystkich Wiernych Zmarłych

Godz. 08.00

++ z rodzice: Maria i Jan Skrok, Rozalia i Jan Bajdo

++ z tych rodzin

Godz. 09.30

Kliczków

++ z rodzice: Marianna i Stanisław Spyra, ++ wujkowie, ciocie i dziadkowie

Godz. 11.00

+ Damian Kołodziej

03.11.2019

XXXI

Niedziela Zwykła

Godz. 08.00

+ tato: Czesław, + brat: Piotr, ++ teście: Michalina i Ludwik, ++ dziadkowie: Florentyna, Adam, Stanisława (f), Ludwik

Godz. 09.30

Kliczków

+ Katarzyna (10 r. śm.), + Włodzimierz, 

++ bracia: Henryk, Edward, Zdzisław, + Adam

Godz. 11.00

+  Paweł (od chrzestnej)

Godz. 12.30

W intencji Poli z okazji Sakramentu Chrztu



MSZE ŚW. W TYGODNIU

13–20.10.2019


Data i Godz. Eucharystii

Msza Święta sprawowana w intencji

13.10.2019

XXVIII

Niedziela Zwykła

II Niedziela miesiąca

Dzień Papieski

Godz. 09.30

Kliczków

++ rodzice: Zofia i Piotr, + brat: Jan, + siostra: Cecylia, 

+ szwagier: Janusz

Godz. 11.00

W intencji Jolanty i Ryszarda w 35 rocznicę Ślubu

Godz. 18.00

W intencji Jana i Natalii w kolejne rocznice urodzin

14.10.2019

Poniedziałek

Godz. 18.00

1) + Katarzyna Moździk

2) + Mieczysław Sokołowski (od żony), + brat: Mieczysław

15.10.2019

Wtorek

św. Teresy od Jezusa

Godz. 18.00

W intencji Weroniki Skoczypiec (od rodziców i babci)

16.10.2019

Środa 

św. Jadwigi Śląskiej

Godz. 18.00

+ Kazimiera Kaśków (od chrześnicy Bogumiły)

17.10.2019

Czwartek

św. Ignacego Antiocheńskiego

Godz. 18.00

++ Józef Drab, + Aleksander Michalak (1 r. śm.)

18.10.2019

Piątek

św. Łukasza Ewangelisty

Godz. 16.30

Kliczków 

W intencji Pracowników Przychodni Zdrowotnej „Skomed" o dary Ducha Świętego i Boże błogosławieństwo.

Godz. 18.00

Osiecznica

W intencji Pracowników Przychodni Wojskowej
w Osiecznicy i w Świętoszowie o Boże prowadzenie i Jego błogosławieństwo.

19.10.2019

Sobota

Godz. 10.00

Osiecznica 

+ Bogusława Kuźnik

Godz. 18.00

Osiecznica

W intencji Kingi Nicifur z okazji 18 rocznicy urodzin jako podziękowanie Panu Bogu za wszelkie dotychczas otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, daru Ducha Świętego i opiekę św. patronki i Matki Bożej (od rodziców i brata)

20.10.2019

XXIX

Niedziela Zwykła

Godz. 08.00

+ Damian Kołodziej

Godz. 09.30

Kliczków

W intencji Członkiń Róży św. Faustyny Kowalskiej

+ Krystyna Żuk, + Maria Podoska, + Franciszka Miazga, + Teofila Rajczakowska, + Genowefa Miertuszka,
+ Helena Bernard, + Danuta Kawalec, + Janina Smoła

Godz. 11.00

W intencji Edytki w 10 rocznicę urodzin

Godz. 12.30

W intencji Antoniego, Franciszka, Magdaleny 

i Tomasza z okazji kolejnych rocznic urodzin oraz

w intencji Ireny z okazji imienin



MSZE ŚW. W TYGODNIU

20–27.10.2019



Data i Godz. Eucharystii

Msza Święta sprawowana w intencji

20.10.2019

XXIX

Niedziela Zwykła

Godz. 08.00

+ Damian Kołodziej

Godz. 09.30

Kliczków

W intencji Członkiń Róży św. Faustyny Kowalskiej

+ Krystyna Żuk, + Maria Podoska, + Franciszka Miazga, + Teofila Rajczakowska, + Genowefa Miertuszka,
+ Helena Bernard, + Danuta Kawalec, + Janina Smoła

Godz. 11.00

1) W intencji Edytki w 10 rocznicę urodzin

2) W intencji Ignacego Sadowskiego z okazji Chrztu św.

Godz. 12.30

1) W intencji Antoniego, Franciszka

        Magdaleny i Tomasza z okazji kolejnych rocznic urodzin

2) W intencji Franciszka Kałużyńskiego z okazji Chrztu św.

21.10.2019

Poniedziałek

Godz. 18.00

1) + Kazimiera Kaśków (od uczestników pogrzebu)

2) + Szczepan (40 r. śm.), + Tekla, ++ rodzice: Natalia i Rudolf

22.10.2019

Wtorek

św. Jana Pawła II

Godz. 18.00

+ Kazimiera Kaśków (od uczestników pogrzebu)

23.10.2019

Środa 

Godz. 18.00

W intencji Szymona z okazji 35 rocznicy urodzin oraz Nataszy w 7 rocznicę urodzin

24.10.2019

Czwartek

Godz. 18.00

+ Antoni Małecki (3 r. śm.) (od żony i dzieci)

25.10.2019

Piątek

Godz. 15.00

Osiecznica

W intencji Liliany i Aleksandry z okazji Chrztu Świętego

Godz. 16.30

Kliczków 

+ Tadeusz Rajczakowski

Godz. 18.00

Osiecznica

1) + Kazimiera Kaśków (od uczestników pogrzebu)

2) + Szczepan Leszki (30 dzień po pogrzebie)

26.10.2019

Sobota

Godz. 10.00

Osiecznica 

W intencji Miłosza w 1 rocznicę urodzin

27.10.2019

XXX

Niedziela Zwykła

Godz. 08.00

+ Irena Puzio (od członkiń Róży M.B. Czestochowskiej)

Godz. 09.30

Kliczków

+ Mieczysław Kamiński (25 r. śm.),

++ z rodziny: Kamińskich, Kudzia i Matyja

Godz. 11.00

++ z rodziny: Rakoczy, Becla i Szerszanowicz

Godz. 12.30

W intencji Joanny i Kacpra z okazji 10 rocznicy Ślubu



MSZE ŚW. W TYGODNIU

13–20.10.2019



Data i Godz. Eucharystii

Msza Święta sprawowana w intencji

13.10.2019

XXVIII

Niedziela Zwykła

II Niedziela miesiąca

Dzień Papieski

Godz. 09.30

Kliczków

++ rodzice: Zofia i Piotr, + brat: Jan, + siostra: Cecylia, 

+ szwagier: Janusz

Godz. 11.00

W intencji Jolanty i Ryszarda w 35 rocznicę Ślubu

Godz. 18.00

W intencji Jana i Natalii w kolejne rocznice urodzin

14.10.2019

Poniedziałek

Godz. 18.00

+ Katarzyna Moździk

15.10.2019

Wtorek

św. Teresy od Jezusa

Godz. 18.00

W intencji Weroniki Skoczypiec (od rodziców i babci)

16.10.2019

Środa 

św. Jadwigi Śląskiej

Godz. 18.00

+ Kazimiera Kaśków (od chrześnicy Bogumiły)

17.10.2019

Czwartek

św. Ignacego Antiocheńskiego

Godz. 18.00

++ Józef Drab, + Aleksander Michalak (1 r. śm.)

18.10.2019

Piątek

św. Łukasza Ewangelisty

Godz. 16.30

Kliczków 

W intencji Pracowników Przychodni Zdrowotnej „Skomed" o dary Ducha Świętego i Boże błogosławieństwo.

Godz. 18.00

Osiecznica

W intencji Pracowników Przychodni Wojskowej
w Osiecznicy i w Świętoszowie o Boże prowadzenie i Jego błogosławieństwo.

19.10.2019

Sobota

Godz. 10.00

Osiecznica 

+ Bogusława Kuźnik

Godz. 18.00

Osiecznica

W intencji Kingi Nicifur z okazji 18 rocznicy urodzin jako podziękowanie Panu Bogu za wszelkie dotychczas otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, daru Ducha Świętego i opiekę św. patronki i Matki Bożej (od rodziców i brata)

20.10.2019

XXIX

Niedziela Zwykła

Godz. 08.00

+ Damian Kołodziej

Godz. 09.30

Kliczków

W intencji Członkiń Róży św. Faustyny Kowalskiej

+ Krystyna Żuk, + Maria Podoska, + Franciszka Miazga, + Teofila Rajczakowska, + Genowefa Miertuszka,
+ Helena Bernard, + Danuta Kawalec, + Janina Smoła

Godz. 11.00

1) W intencji Edytki w 10 rocznicę urodzin

2) W intencji Ignacego Sadowskiego z okazji Chrztu św.

Godz. 12.30

1) W intencji Antoniego, Franciszka

        Magdaleny i Tomasza z okazji kolejnych rocznic urodzin

2) W intencji Franciszka Kałużyńskiego z okazji Chrztu św.



MSZE ŚW. W TYGODNIU

06-13.10.2019



Data i Godz. Eucharystii

Msza Święta sprawowana w intencji

06.10.2019

XXVII

Niedziela Zwykła

I Niedziela miesiąca

Godz. 08.00

W intencji księdza Proboszcza z okazji imienin

Godz. 09.30

Kliczków

++ rodzice: Władysława i Władysław Kubaccy

++ dziadkowie

Godz. 11.00

+ Władysław Kolażyk, + Hubert Pytel

Godz. 12.30

+ Władysław Górski (5 r. śm.)

07.10.2019

Poniedziałek

NMP Różańcowej


Godz. 18.00

+ Jan Skoczylas (od uczestników pogrzebu)

08.10.2019

Wtorek

Godz. 18.00

+ Jan Skoczylas (od uczestników pogrzebu)

09.10.2019

Środa

Godz. 18.00

+ Kazimiera Kaśków, ++ Eugenia i Władysław Miertuszka (od rodziny z Rębiszowa)

10.10.2019

Czwartek

Godz. 18.00

+ Kazimiera Kaśków (od uczestników pogrzebu)

11.10.2019

Piątek

Godz. 16.30

Kliczków 

+ Jan Skoczylas (od uczestników pogrzebu)

Godz. 18.00

Osiecznica

+ Antoni Kozioł, ++ rodzice z obu stron: Maria i Karol, Agnieszka i Stefan, + brat: Władysław

12.10.2019

Sobota

Godz. 09.00

Osiecznica 

+ Kazimiera Kaśków (od uczestników pogrzebu)

13.10.2019

XXVIII

Niedziela Zwykła

II Niedziela miesiąca

Dzień Papieski

Godz. 09.30

Kliczków

++ rodzice: Zofia i Piotr, + brat: Jan, + siostra: Cecylia, 

+ szwagier: Janusz

Godz. 11.00

W intencji Jolanty i Ryszarda w 35 rocznicę Ślubu

Godz. 18.00

W intencji Jana i Natalii w kolejne rocznice urodzin



MSZE ŚW. W TYGODNIU

29.09 – 06.10.2019


Data i Godz. Eucharystii

Msza Święta sprawowana w intencji

29.09.2019

XXVI

Niedziela Zwykła

Godz. 08.00

+ Irena Puzio (29 gr.)

Godz. 09.30

Kliczków

+ Maria Marciniak (4 r. śm.)

Godz. 11.00

+ mąż: Andrzej (od żony i dzieci)

Godz. 12.30

W intencji Marcina w 30 rocznicę urodzin

30.09.2019

Poniedziałek

św. Hieronima


Godz. 18.00

1) + Irena Puzio (23 gr.)

2) W intencji Genowefy w 80 rocznicę urodzin

01.10.2019

Wtorek

św. Teresy

od Dzieciątka Jezus

Godz. 18.00

W intencji Członkiń Róży św. Teresy od Dzieciątka Jezus

+ Rozalia Kuźnik

02.10.2019

Środa

św. Aniołów Stróżów

Godz. 18.00

+ Józef Karnaś (30 dzień po pogrzebie)

03.10.2019

Czwartek

I czwartek miesiąca

Godz. 18.00

+ Maria Mańkowska

04.10.2019

Piątek

św. Franciszka z Asyżu

I piątek miesiąca

Godz. 16.30

Kliczków 

+ Jan Skoczylas (od żony i dzieci)

Godz. 18.00

Osiecznica

+ Paweł (13 r. śm.)

05.10.2019

Sobota

św. Faustyny Kowalskiej

I sobota miesiąca

Godz. 10.00

Kliczków 

W intencji Członkiń Róży św. Faustyny Kowalskiej

+ Helena Bernard

+ Janina Smoła

+ Teofila Rajczakowska

+ Genowefa Miertuszka

+ Danuta Kawalec

+ Krystyna Żuk

+ Maria Podoska

+ Franciszka Miazga

Godz. 15.00

Osiecznica

Msza święta z udzieleniem sakramentu małżeństwa w intencji Urszuli Konstantynowicz i Jakuba Chmielowskiego

Godz. 16.30

Kliczków 

Msza święta z udzieleniem sakramentu małżeństwa w intencji Małgorzaty Hołyńskiej i Kuby Cioczek

06.10.2019

XXVII

Niedziela Zwykła

I Niedziela miesiąca

Godz. 08.00

W intencji księdza Proboszcza z okazji imienin

Godz. 09.30

Kliczków

++ rodzice: Władysława i Władysław Kubaccy

++ dziadkowie

Godz. 11.00

+ Władysław Kolażyk, + Hubert Pytel

Godz. 12.30

+ Władysław Górski (5 r. śm.)